Slavnostní křest knihy proběhl na oslavě 25.narozenin iMi Partner. Zúčastnil se ho i jeden z otců tohoto nápadu, spisovatel a mistr příběhů Josef Formánek. Bez něj by kniha nevznikla, protože ji dal nejen myšlenku a konečný tvar, ale s přísností profesionála hlídal obsah. Z amatérských autorů dokázal vymačkat to nejlepší.

   krest                krest

 


 

ZNALOST VLASTNÍ MYTOLOGIE JE POTŘEBNÁ PRO POCIT SOUNÁLEŽITOSTI S KMENEM. Ostatně proto Češi v době obrození sepsali falzifikáty v podobě rukopisů královedvorského a zelenohorského.
Mnoho firem dnes trpí, protože zaměstnanci (včetně top manažerů) neznají vlastní příběh a neví jak jsou spojeni s příběhem a časem kmene.
Jsem rád, že s iMi Partner jsme mytologii firmy dovedli až do vydání knížky. Já jsem si vzal na starost "dolování příběhů" a spisovatel a cestovatel Josef Formánek tvůrčí psaní. Vydolovali jsme hrdinské příběhy, zábavné anekdoty i velmi hluboké a lidské momenty. Při psaní došlo na smích, ale i pláč. Celý workshop byl z mého pohledu hluboký a léčivý. A iMi si dalo krásný dar ke svým 25. narozeninám.
Teď bude každý nový zaměstnanec i obchodní partner vědět, do jakého příběhu vstupuje.
Děkuji tedy Tomáši Kaderkovi a Radkovi Fialovi, že se do toho jako firma pustili. 

Tomáš Bušek

lektor, kouč a šaman v jedné osobě